Czwarta tura Mistrzostw Okręgu na rok w 2016

37-200 PRZEWORSK UL.KONOPNICKIEJ 12

Komunikat Zawodów

Czwarta tura Mistrzostw Okręgu na rok w 2016

Zawody odbędą się na zalewie Myczkowce z łódek . Zawody odbędą się w dniu 19 czerwca 2016 roku .Zbiórka o godzinie 6:30 w miejscowości Bóbrka bezpośrednio przy zalewie . Zawody odbędą się w formule sportu kwalifikowanego w dyscyplinie spinningowej po bieżących zmianach . Myczkowce to zalew (wody górskie) szerokości od około dwunastu metrów długości około cztery tysiące metrów , głębokość zmienna .Woda przejrzysta , bardzo dobrze natleniona , na dnie zatopione są stare drzewa i olbrzymie konary łowisko należy uznać jako trudne ,acz bardzo rybne . Brzegi porośnięte lasami bukowymi . Dominującymi rybami łowionymi na tym odcinku o tej porze roku to pstrąg ,troć , okoń , szczupak . Ze wzglądów bezpieczeństwa prosimy o zabezpieczenie sobie kapoków .Każdy zawodnik powinien być zaopatrzony w miarkę , siatkę do czasowego przechowywania ryb jak również podbierak .Opłata startowa w wysokości 55 złotych od zawodnika musi byś wpłacona przez reprezentantów kół i klubów (przez koła i kluby ) do dnia 16 czerwca 2016 na konto PBS nr. konta 16 8642 1155 2015 1510 6339 0001 ( opłata pokrywa koszty łodzi , które wynoszą 25 złotych od zawodnika ) . Pierwsze trzy miejsca zostaną uhonorowane pucharami zarówno dla seniorów jak i juniorów .Po zakończeniu zawodów na zawodników będzie oczekiwać ciepły posiłek , którym zostaną poczęstowani wszyscy zawodnicy .

Uwaga : zawodnicy mogą używać tylko silników elektrycznych ze względu na strefę ciszy . Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie i po przez wpłaty na rachunek do wyznaczonej daty 16 czerwca 2016 ,ilość miejsc ograniczona ilością łódek dlatego ważna jest kolejność zgłoszeń .

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące zawodów otrzymacie państwo na stronach internetowych

www .wksprzemysl2ap.pl oraz stronie przemyskiego okręgu PZW , jak również po Tel 730998175 lub 512463408

Program zawodów :

1. Zbiórka 6:30