Mistrzostwa Polski kat. U – 14 oraz U – 18 Szymanowice 2016.

W dniach 15-17.07.2016r. odbyły się spławikowe Mistrzostwa Polski kat. U – 14 oraz U – 18 Szymanowice 2016. Startowało 44 kadetów U – 14 oraz 65 juniorów U – 18.

Podczas oficjalnego otwarcia Mistrzostw nasz zawodnik Wojciech Działo jako Reprezentant Polski U-14 na Mistrzostwa Świata 2 – 7 sierpnia Portugalia 2016 wystąpił w bardzo zaszczytnej roli jaką jest udział w Poczcie Flagowym do podniesienia flagi państwowej. Wystąpił wspólnie z dwoma innymi Reprezentantami z Podkarpacia.

Na Mistrzostwach Okręg reprezentowali;

Kat. Kadet U – 14

Wojciech Działo z koła „Jarosław – Miasto” /pierwsza tura 6 druga tura 7

Kat. Junior U – 18

Hubert Bujdasz z koła Miejskiego w Dynowie pierwsza tura 7 druga 9

Patryk Kłak z koła „Jarosław – Miasto” pierwsza tura 8 druga 11

Trener - Paweł Pyrda z klubu WKS Sensas SÓW – POL Dynów

Kierownik Drużyny – Adam Działo z Koła „Jarosław – Miasto ”

Po oficjalnym Zakończeniu Mistrzostw odbyła się odprawa organizacyjna Reprezentantów Polski kat. U – 14 z Trenerem Kadry Narodowej Arturem Kulką. W której uczestniczył nasz młody Reprezentant Wojciech Działo w składzie Reprezentacji na Mistrzostwa Świata a reprezentował Nasz Okręg i Polskę po raz drugi. Reprezentanci otrzymali oficjalne stroje na MŚ.